Niko Sketa

Vremenska napoved

Domov

Ose z zmago v podaljšku do finala

Drama s presentljivim koncem bi lahko zapisali po tretji odločilni tekmi v TRIAS Elitni ligi. Ose iz KRŠ Radolvjice so namreč presentili favorizirane Rangerje iz Blejske Dobrave ter se z golom v 5. minuti podaljška nekoliko presenetljivo a zasluženo uvrstili v veliki finale Elitne lige. Že sam uvod v srečanje je pripadel Osam, ko je v 2.minuti Pukšiča matiral Logar, a so nato pobudo prevzeli Rangerji in prek Miha Bremca v 4.minuti (PP) prišli do izenačenja, ki jim je vlil dodatnih moči. Igra je večinoma potekala pred vrati izjemnega Tomaža Trelca (39 obramb, 22 v prvem polčasu), Ose pa so pretile predvsem iz hitrih protinapadov. Izid polčasa (2:1) je že v 8.minuti (PP) postavil Logar, ki se je še drugič vpisal med strelce. V nadalejevanju so Ose le uspele vzpostaviti ravnotežje na igrišču in z dvema hitrima protinapadoma (Bassanese J., Novak) so si v 32.minuti prigrali velika dva gola prednosti (4:2). Sledila je še hujša ofenziva Rangerjev, Trelc se je moral večkrat izkazati, a so uspeli Rangerji prek Podlipnika in Vahčiča izid izenačiti. Redni del se je tako končal s 4:4, ekipi pa sta krenili v podaljšek. V slednjem so si zreljše priložnsoti priigrale Ose in ki so s hattrickom Miha Logarja v 45.minuti prišli do zmage ter uvrstitve v veliki finale, kjer si v soboto 27.6. ob 18.30 čakajo Luftarji. Rangerje v toložabo ostaja še dvoboj s Pink Panthersi za končno tretje mesto.   FOTOGALERIJA