78 logotip

Niko Sketa

Vremenska napoved

Brez točk le še Witch Doctorsi

PDSC 4197etkove tekme so pomenile novo priložnost za ekipi Witch Doctors in Šebo team da vpišeta prve letošnje točke. A slednjo so izkoristili le Gradbinci (Šebo Team op.p.), ki so v uvodnem srečanju visoko z 10:2 ugnali Black Steelerse. Obe ekipi sta nastopili v izjemno okrnjenih zasedbah, kar se je poznalo tudi na igrišču, saj ne eni ne drugi niso ponudili bore veliko. Precej bolj zanimivo je bilko na tekmi št.2, kjer so svoje prve točke lovili Vrači. Po izjemno dinamičnem prvem polčasu (3:1 za Icehawks) so Vrači v začetku drugega nerazumno popustili, kar so Icehawksi s pridom izkoristili ter se odlepili na varno razliko (6:1 v 23.minuti), katero so rutinirano zadržali do konca ter vpisali pomembni dve točki v boju za top 5, ki neposredno vodi v končnico. Z zmago so blizu uvrstitve med top 5 tudi Grizliji, ki so v pravem boju ob koncu le strli odpor Black Steelersov (8:6), ki so morali tako še drugič v enem dnevu nasprotniku pošteno stisniti roko brez željenih točk. Po dnevu premora nato sledi v ligi RIHL peklenski spored, saj bo v treh dneh (nedelja, ponedeljek, torek) na sporedu kar 9 tekem.  FOTOGALERIJA