78 logotip

Niko Sketa

Vremenska napoved

Neučinkovitost rak rana Gradbincev

DSC 4600Po tednu premora, ki so ga igralci večinoma izkoristili za počitek je tokrat sledil nov igralni dan. Z današnjim dnem se je tudi število tekem dnevno s 3 povečalo na 4, torej smo bili dane spriča kar 4 obračunom. Uvodoma so Luftarji previsoko glede na dogajanje na igrišču ugnali Strele z Bele (7:2) ter tako poskrbeli, da v ligi ni več neporažene ekipe. Sledil je zanimiv dvoboj med Gradbinci in Icehawksi, ki so imeli vse do 30 minute tekme visoko prednost (5:1) nato pa nerazuljivo popustili ter dovoli Gradbincem priti celo do izenačneja, a so nato z goloma v zadnjih dveh minutah le odločili tekmo v svoj prid, levji delež k zmagi pa sta prispevala Jaka Zor (4G, 1A) ter vratar Uroš Voštič (36 obramb). Sledili sta še dve sorazmerno nezanimivi tekmi v katerih sta do novih zmag prišla ekipi Jaka Muda, ki so z 9:2 ugnali Steelerse ter Strele z Bele, ki so predvsem zavoljo učinkovite igre v napadu ter na krilih vratarja Erazma Ranta zadali nov boleč poraz Gradbincem, ki nikakor ne najdejo poti iz rezultatske krize, miči pa jih predvsem kronična neučinkovitost. FOTOGALERIJA