78 logotip

Niko Sketa

Vremenska napoved

Strelam skalp Prosportsa, dež prvič letos prekinil tekme

DSC 4763Prvič v tej sezoni so bile tekme na sporedu na soboto, namesto predvidenih 5 pa sta bili le dve odigrani v celoti, ena pa v 15.minuti prekinjena zaradi naliva, ki je poskrbel tudi za odpoved preostalih dveh. V prvi tekmi sta si nasproti stopili ekipi Strel in Prosportsa, ki se jim je še kako poznala odsotnost vratarja Šenka. A kljub temu smo lahko spremljali zanimivo srečanje, zmagovalca pa je odločil šele podaljšek (9:8), ko je z igralcem več (2 sekundi pred iztekom) kazni zadel Jaka Podrekar in poskrbel za sploh prvi letošnji poraz Prosportsa. Zanimiv je bil tudi drugi obračun dneva, kjer so palice prekrižali Gradbinci in Kašarji. Slednjim je tokrat nasproti stal izjemno razpoložen vratar Grega Šebjanič, ki je poleg bratov Hadžić najzaslužnjši za zmago Gradbincev (6:2) skatero še lahko upajo na neposredno uvrstitev v zaključne boje. Gledalci pa so nato lahko spremljali še slabih 15 minut dvobaja med Prosportsom in Vrači, ki so hitro povedli z 2:0, a so nato Kranjčani le stopili na plin in tekmo spreobrnili v svoj prid ter si pred nadaljevanjem (v sredo ob 17.00) zagotovili mirnejše nadaljevanje tekme. Preostali dve tekmi sta bili prestavljeni na petek 13.5.  FOTOGALERIJA