78 logotip

Niko Sketa

Vremenska napoved

Jaka Muda izsila tretjo tekmo, Trim Timovce rešil naliv

DSC 8675Sredin spored je vnovič privabil na igrišče za inline hokej pod Stolom kar nekaj navijačev, ki so imeli kaj videti. Jaka Muda so v tekmi za biti ali ne biti proti Luftarjem  prikazala borbeno in učinkovito predstavo, pa čeravno so se že v 1.minuti znašli v zaostanku. Luftarjem tudi tokrat igra nikakor ni stekla, plošček so resda imeli v posesti, a je vselej manjkal zaključek z nevarnim strelom proti vratom spet razploženega Ovsenika. Odločitev o zmagovalcu je padla v 37.minuti, ko sta Kavčič (danes je povil še drugega sina, zakar mu iskreno čestitamo) in Groznik izpeljala hiter protinapad, ki ga je slednji uspešno zaključil, potem ko je plošček s težavo prešel golovo črto. Luftarji so vse stavili v napad, a so Testisi s pametno igro srečanje mirno pripeljali do konca ter tako izslili tretjo, odločilno tekmo. Na odločitev pa bosta morali počakati tudi ekipi Trim Tim in Prosports, katerih tekmo je ob polčasu pri izidu 4:2 za Trgovce prekinil naliv. Kašarji so sicer povedli prek Židana, a so nato Trgovci tudi hitro izenačilči in nekaj trenutkov zatem prešli tudi v vodstvo, katerga pa nato do prekinitve niso več izpustili iz rok. Ekipi bosta tako jutri odigrali preostanek srečanja (celoten 2.polčas), v primeru zmage Kašarjev pa morda celo še tretjo, odločilno tekmo.   FOTOGALERIJA